OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XII NIEDZIELA ZWYKŁA
 23 czerwca 2024 r.

  1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 18:30.
  2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu: w poniedziałek uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela; w piątek Św. Ireneusza, a w sobotę (29 czerwca) przypada uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte z kazaniem będą sprawowane w porządku codziennym. Ofiary składane tego dnia na tace będą przeznaczone na Stolicę Apostolską.
  3. W czwartek (27 czerwca) o godz. 19.00 Msza św. w intencji osób które włączyły się w dzieło codziennej adoracji Pana Jezusa i złożyły formularz deklarując ofiarowanie Panu Jezusowi jednej godziny w tygodniu. Po Mszy św. spotkanie dla tych osób w kościele. Zapraszamy na modlitwę i prosimy o przybycie
  4. W związku z rozpoczęciem wakacji ulega zmianie czas funkcjonowania kancelarii parafialnej, która będzie czynna od wtorku do piątku w godzinach 16.00 – 17.30.
  5. W związku ze zbliżającym się czasem pieszych pielgrzymek, zachęcamy do uczestnictwa w 32 Warmińskiej Pieszej Pielgrzymce do Ostrej Bramy. Pielgrzymka wyrusza 6 lipca z Parafii Św. Jerzego w Kętrzynie. Natomiast 41 Warmińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy 31 lipca z Gietrzwałdu. Informację o zapisach na pielgrzymki w zakrystii.
  6. Przypominamy, że w dniach 21 – 28 sierpnia organizujemy pielgrzymkę do Medjugorie. Program pielgrzymki oraz zapisy w zakrystii i kancelarii.
  7. Zwolniło się kilka miejsc na pielgrzymkę do Lourdes i Katalonii, która odbędzie się w dniach 04-11 września. Osoby zainteresowane zapraszamy po bliższe informacje do kancelarii parafialnej.
  8. W dniach 30 sierpnia 1 września jest organizowana pielgrzymka Śladami Niezwykłych Polaków i Świętych. Szczegóły w gablocie z ogłoszeniami.
  9. W Apostolacie Słowa do nabycia m.in. najnowszy numer Gościa Niedzielnego z wieloma cennymi artykułami, a przy wyjściach z katedry najnowszy numer Biuletynu Parafialnego.
Skip to content