Aktualności

Rozpoczynamy Adwent – czas radosnego oczekiwania i przygotowania na spotkanie z Panem. W czasie Adwentu  zapraszamy codziennie na roraty o godz. 6:00. Dzieci zachęcamy do uczestnictwa w roratach szczególnie we wtorki i czwartki o godz. 18:00.

Tradycyjnie w okresie Adwentu przeprowadzana jest akcja CARITAS: Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Przez zakupienie świecy wigilijnej możemy włączyć się w pomoc najbiedniejszym dzieciom naszej Archidiecezji. Świece można nabywać przy ołtarzu MB Częstochowskiej, a w tygodniu w zakrystii oraz kancelarii parafialnej. 

W czwartek (7 grudnia) przypada 10 rocznica święceń biskupich Arcybiskupa Józefa Górzyńskiego, Metropolity Warmińskiego. W modlitwie pamiętajmy o pasterzu Kościoła Warmińskiego. Tego dnia przypada I czwartek m-ca, zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 12:00 w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. O godz. 17.15 Godzina Święta.

 W najbliższy piątek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. tak jak w dni powszednie. Uczyńmy wszystko, aby w tym dniu wziąć udział we Mszy św. oddając cześć Maryi Niepokalanej. Szczególnie zapraszamy na Eucharystię o godz. 12.00.  Pamiętajmy, że w tym dniu między godzina 12.00 i 13.00 jest Godzina Łaski dla Świata.

 

PAŹDZIERNIK – MIESIĄC MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ

Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie od poniedziałku do soboty godz. 17:30, w niedzielę zaś o godz. 18.30.
Dzieci zapraszamy we wtorki i czwartki o godz. 17:00.

 

 

Skip to content